Ohlasy na V. Vysokovský kopec techniky:

“ Vážení a milí Vysokovští, nevím, jak to děláte, ale děláte to dobře. Krásná atmosféra, skvělí lidé a báječné nejen létající stroje. Je tam u vás dobře a já se vždycky těším. Dokonce překonám strach a podívám se na svět díky vám z výšky. Tak zase za rok! S úctou a úsměvem vám hlubokou poklonu právě vysekává Petr Jančařík.“ http://www.jancarik.cz/petr.htm

Pozitivní reakce na akci Vysokovský kopec techniky jsou tady:-) – ze stránek http://www.modelklubnachod.wz.cz

www.rcfree.cz/viewtopic.php?f=22&t=166

Včera jsem byl na „leteckém dnu“ ve Vysokově u Náchoda. Musím říct že to byla jedna z nejlepších akcí tohodle druhu na který jsem byl. Počasí bylo nádherné a k vidění všechno možné od modelů přes ULL až po Andulu ze které nejprve vyskákali parašutisti. Dále nepřeberná sbírka veteránů aut i motorek – Ford Mustang, Opel GT, atd. Parní stroje, vozítka segway, roztříhání Favorita hydraulickýma nůžkama, atd. Vybral jsem 75 nejlepších fotek:
http://mtf.vitvarinteractive.com/vysokovsky_kopec_techniky_2011/index.html

Vážení pořadatelé Vysokovského kopce techniky,
na vaší akci jsem byl už několikrát, v loňském roce mi Ajra stávkovala a zprovoznil jsem ji až koncem září – po sezóně.
Všem se akce moc líbila, jen škoda, že jsme pokračovali ještě do Kuksu, k Erlebachům do muzea, do Betlému a na řehradu Les království. Pokaždé tam máte něco nového, ocenili jsme auto modeláře , kteřív hangáru předváděli rádiem řízené modely. Rovněž modely leteckých modelářů byly moc hezké. Před dvěma lety byla moc hezká prohlídka Anduly, což se na jiných akcích aeroklubů normálnímu smrtelníku nepodaří. V následujících letech bych uvítal prohlídku zblízka i dalších letade ikdyž vím, že cena těchlo letadel je závratná a každý pilot se o své letadýlko bojí a i z důvodu bezpečnosti to asi nikdy nebude možné, protože každý  návštěvník si chce sáhnout.
Moc vám za tuto akci děkujeme, vím kolik času věnujete organizaci. Těšíme se na příští rok a věřím, že zas vymyslíte něco nového.

Srdečně zdravím z Batňovic, z béžové Ajry Oto Prouza

Vážení pánové,

děkuji za výrazy uznání, kterých se mi od Vás dostalo. Za svou osobu jsem byl poctěn, že jsem mohl přispet svou přítomností a ukázkou ke kladnému hodnocení uspořádané akce. Pokud to stav mé osoby i stroje dovolí, rád
přijmu pozvání na následující rok.             Ing. Jaroslav Mayer + OK GUR-45