Ahoj kamarádi,

Lukáš zprovoznil na svém hangáru další meteostanici, takže když by byla klubová náhodou dočasně nefunkční, můžete se podívat na záložní.  Link na meteostanici Heliport Charlie LKNACH: http://moje.meteo-pocasi.cz/letistevysokov/

Link jsem vložil i na webovou stránku klubové meteostanice, takže jej můžete mít kdykoliv k dispozici.

Dále se podařilo zprovoznit novou webkameru, která se dívá na heliport a nově budovaný hangár. Tradičně její poslední minutový snímek naleznete v sekci Vstup pro členy – všechny kamery.

Kamera je umístněná na levém rohu řídící věže a bude koukat na vstupní vrata nově budovaného hangáru (až bude) a pokryvá i oba rukávy. Nad možným lepším umístněním se zamyslíme, až bude nový hangár stát. Zde je náhled kam nová webkamera kouká. Ale pozor, jak jsem psal, jedná se pouze o náhled, vlastní snímek nové kamery je aktualizován pouze  v sekci Vstup pro členy – všechny kamery.

Jaro tu chvíli už bylo, za týden dva se vrátí, věřím, že pohled na rukáv z blízka se nám bude hodit. Jak najdu chvíli času, mám v plánu jestě vytvořit náhledový snímek obou rukávů v pěti minutových krocích vedle sebe a přidat jej do veřejně přístupné sekce našeho webu.

Tak ať se Vám daří a doufám, že se všichni těšíme na nový hangár.

./Míra Knapovský