Ahoj kamarádi,

připomínáme termín setkání v Leteckém klubu, pátek 6.10.2023 od 18. hod. Společně zde zhodnotíme VKT 2023, domluvíme se, zda budeme příští rok pokračovat, dojíme klobásy a guláš, na čepu bude Primátor 11°.  Vezměte sebou i rodinné příslušníky a své známé, prostě všechny, kteří nám s VKT pomáhali.
Zároveň si povíme další podrobnosti k chystané akci Modré nebe nad Náchodem. V současné chvíli probíhají jednání mezi městem Náchod, Armádou ČR a Aeroklubem Náchod, dolaďuje se nájemní smlouva s městem Náchod.  V sobotu 7.10. 2023 vás poprosíme o pomoc s přípravou areálu na výše plánovanou akci. Bude potřeba vyklidit a uklidit spodní hangár, přerovnat zbylé dva, rozložit větroně do penálů, uklidit areál a Letecký klub případně další ….

Aktualizace 6.10:  kdo můžete pomoci, přijďte v sobotu 7.10.2023 od 9.00 hod. na letiště. Po nájezdu divokých prasat zkusíme opravit obě dráhy a uvézt je do provozuschopného stavu. Přivezte si prosím železné hrábě a lopaty. Jedna parta se bude věnovat přerovnání a přestěhování letadel a úklidu spodního hangáru. V noci ze čtvrtka na pátek hlídalo letiště pět ostrostřelců. Žádný divočák se neobjevil 🙁 Hlídka bude pokračovat v noci z pátka na sobotu. Na sobotní brigádu je přislíbena účast členů místní myslivecké jednoty. Předem děkujeme za pomoc a těšíme se na viděnou již dnes večer v Leteckém klubu.

Hezký den,
PETR SEIBRT
(z pověření výboru AK Náchod)